ДИРЕКТОРКА ЦЕНТРУ ОЛЕНА БУДНИК ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ СЕКЦІЇ ПАН

31 травня відбулося відкрите засідання секції християнської педагогіки Польської Aкадемії Наук (ПАН), в якому взяла активну участь професор, директор Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» Олена Будник, – обговорення проблем загальноакадемічного циклу «Ідентичність у християнській педагогіці». Предметом доповідей і дискусій стали питання виховання педагогічної, релігійної, національної та культурної ідентичності, а також ідентичності людини у світлі вчення Івана Павла ІІ і т.п.

У своєму виступі Олена Будник наголосила на завданнях загальної педагогіки та християнської педагогіки щодо громадянської ідентичності, духовно-морального і національно-патріотичного виховання дітей і молоді; зауважила, що рівень національної ідентичності української молоді істотно підвищився після повномасштабного російського вторгнення, збільшилась кількість студентів, котрі наблизилися ближче до релігії і т.п., а також вказала на деякі тези Івана Павла ІІ у зверненні до української молоді у відстоюванні духовних цінностей та європейських ідеалів.