КОМАНДА ЦЕНТРУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ІІ РЕҐІОНАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ STEM-ОСВІТИ

09 жовтня команда Центру інноваційних освітніх технологій “PNU-Eco-System” – професорка Олена Будник та доценти Інна Червінська, Вікторія Гнезділова, Михайло Котик – взяли участь у ІІ реґіональному фестивалі STEM-освіти. Мета фестивалю – ознайомлення громадськості з інноваційними освітніми технологіями, створення платформ для спілкування, пошуку та підтримки перспективного досвіду  та ідей щодо розвитку STEM-освіти.

На фестивалі у номінації «Наука» була представлена стендова доповідь на тему: «Використання інноваційних інструментів навчання у STEM-освіті», яка реалізується у рамках програми ЄС Еразмус+КА2 «Модернізація педагогічної освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED» (№ 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP). У доповіді йшлося про основні завдання Центру з упровадження педагогічних інновацій у роботі з такими цільовими групами як: студенти (майбутні педагоги), викладачі університету, педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти. Значна увага в доповіді-презентації була приділена питанням організації, планування і проведення у Центрі спільно з іншими структурними підрозділами університету відкритих лекцій, тренінгів, воркшопів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, а також вебінарів, конференцій міжнародного рівня з використанням цифрових ресурсів щодо популяризації та впровадження STEM-освіти в регіоні. Під час презентаційних показів співробітники Центру ознайомили учасників фестивалю з інноваційними технологіями реалізації STEM-освіти у закладах освіти. Особливу зацікавленість у наймолодших учасників фестивалю викликав майстер-клас з робототехніки та експерименти з віртуальною та доповненою реальністю. За активну участь у роботі фестивалю співробітників Центру відзначено почесними грамотами та подяками від мерії міста Івано-Франківська.