КОМАНДОЮ ЦЕНТРУ ПРОВЕДЕНО ТРЕНІНГ «ВІД КЛАСИЧНОГО УРОКУ ДО ДОСЛІДНИЦЬКО-ОРІЄНТОВАНОГО НАВЧАННЯ»

27 вересня ц.р. у практичній частині міжнародної конференції “Нові педагогічні підходи в STEAM освіті”, яка проходила у рамках міжнародного проекту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP) у Київському університеті імені Бориса Грінченка, доценти Тетяна Близнюк та Вікторія Гнєзділова провели тренінг «Від класичного уроку до дослідницько-орієнтованого навчання» для учителів закладів загальної середньої освіти та викладачів педагогічних університетів. У процесі активної роботи тренери ознайомили учасників з навчальними можливостями онлайн платформи GoLab та продемонстрували нові підходи до інтегрування STEAM предметів.

У тренінгу взяли участь педагоги різних регіонів України, які виявили бажання співпрацювати у руслі впровадження інноваційних методик навчання онлайн та подальшого вдосконалення вмінь щодо створення освітнього контенту для роботи  на даній платформі.