У Центрі «PNU EcoSystem» відбулося заняття з робототехніки і програмування для дітей

21 лютого в Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося заняття з робототехніки і програмування для дітей. Нашими гостями були учні 3 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради. Школярі охоче працювали з конструкторами LEGO WeDo 2.0 під керівництвом кандидата технічних наук, інженера-програміста Центру Михайла Котика.

Співпраця команд Центру «PNU EcoSystem» з вчителями цього закладу освіти започаткована ще в 2018 році у рамках проєкту програми ЄС Erasmus+ KA2 «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP). Як зауважила заступниця директора цього ліцею Руслана Візнюк, котра неодноразово брала участь у наших тренінгах та воркшопах, «сьогодні важливо, що діти працювали над вирішенням практичних завдань у парах, втілювали свої задуми і спільно досягали кінцевого результату; вони розвивали свої конструкторські навички і бажання займатися робототехнікою у майбутньому, тому з нетерпінням запитували про наступні заняття.