ПРОФЕСОР ОЛЕНА БУДНИК ВИСТУПИЛА НА ПЛЕНАРНІЙ СЕСІЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ

24 листопада директор Центру «PNU EcoSystem» Олена Будник взяла участь у пленарній сесії наукової конференції «Суспільство – технології –економіка. Сценарії сьогодення та майбутнього», яка відбулась на базі Академії Бяльскій імені Івана Павла ІІ (Польща). У виступі на тему «Нові технології в освіті: виклики дистанційного навчання дітей в умовах війни в Україні» висвітлила деякі тенденції цифровізації освіти, особливості дистанційного та змішаного навчання, представила результати опитування українських учителів про виклики та труднощі навчання дітей війни в сучасних умовах. Значна увага була приділена технологізації навчання, тим інноваціям, які запроваджено в Україні для надання допомоги у підвищенні цифрової грамотності осіб усіх вікових категорій, зокрема дітей і молоді. Окреслила деякі спеціальні освітні проєкти для продовження навчання дітей в умовах воєнного стану. Продемонструвала платформу для дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн», де містяться методичні матеріали, онлайн-уроки, навчальні відео на YouTube і т.п.