НА БАЗІ ЦЕНТРУ «PNU ECOSYSTEM» ВІДБУЛИСЯ ЧЕРГОВІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ З ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

З 7 по 15 грудня на базі Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» проведено курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, які забезпечують навчання учнів 5-11(12) класів у закладах загальної середньої освіти, відповідно до нових методик згідно з Концепцією «Нова українська школа» за напрямами, визначеними п.15 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого Постановою КМУ від 21.08.2019 №800 на тему: «Цифрові технології в освітньому процесі НУШ».
Відповідно до підписаних договорів у курсах взяли участь учителі 8-ми закладів загальної середньої освіти міста Івано-Франківська та області: Ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради, Бурштинського ліцею № 2, Угринівського ліцею, Угринівської гімназії; Довгівської гімназії, Стриганецької гімназії та Поберезького ліцею Єзупільської селищної ради, Єзупільського ліцею Івано-Франківської області.
Команда тренерів – доктори наук, професори: Олена Будник, Інна Червінська, Тетяна Качак, а також кандидати наук, доценти Тетяна Близнюк, Катерина Фомін і Михайло Котик – працювали над удосконаленням у вчителів інформаційно-комунікаційної, цифрової та мовленнєвої компетентностей щодо використання цифрових інструментів в організації освітнього процесу; застосовування онлайн-сервісів для навчальної взаємодії, формувального та підсумкового оцінювання результатів навчання; розвитку навичок упровадження медіаосвітніх технологій і забезпечення зворотного зв’язку в умовах дистанційного/змішаного навчання здобувачів освіти; використання Smart-дошки для створення інтерактивного уроку в НУШ та ін.
Навчання проходило у змішаному форматі: більшість занять відбувалися онлайн, однак деякі практичні модулі розглядалися офлайн – на базі Центру «PNU EcoSystem» та Угринівського ліцею.
Всі учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації згідно з програмою курсів в обсязі 30 акад. год (1,0 кредит ЄКТС) та виявили зацікавлення щодо подальшої співпраці.