КОМАНДА ЦЕНТРУ ПРОВЕЛА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ У РАМКАХ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО І МІЙ ВИБІР СЬОГОДНІ»

Команда Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» організувала профорієнтаційні зустрічі та курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників на тему: «Цифрові технології у дистанційному навчанні здобувачів освіти» у рамках університетського проєкту «Професії майбутнього і мій вибір сьогодні». У заходах, які тривали упродовж трьох днів у різних форматах, взяли участь 28 працівників Калуського ВПУ № 7 Івано-Франківської області.

Директор Центру, професор Олена Будник ознайомила присутніх із концепцією та етапами проєкту, наголосила на важливості правильного вибору професії молодими людьми й презентувала перелік спеціальностей та напрямів, за якими здійснюють підготовку майбутніх фахівців у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Предметом обговорення стали питання цифрової трансформації в освіті, проблеми профорієнтаційної адаптації людей різних професійних типів до умов обраного професійного середовища та зміст профорієнтаційної діяльності у закладі освіти.

Педагогічні працівники також ознайомилися із Smart- і 3D-технологіями (ст. викл. Михайло Котик) та опанували нові цифрові інструменти для організації освітнього процесу, підготовки дидактичних матеріалів (професор Тетяна Качак), оцінювання результатів навчання, методики проведення тематичних квестів з використанням ІКТ (доцент Тетяна Близнюк). На завершення курсів підвищення кваліфікації команда тренерів провела для учасників інтерактивний квест з практичною демонстрацією цифрових інструментів задля актуалізації нових форм роботи із здобувачами освіти.