ВИЙШОВ ДРУКОМ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК ЗБІРНИКА «ОСВІТНЯ ІННОВАТИКА / INNOWACJE EDUKACYJNE»

Дорогі студенти і викладачі! Днями вийшов друком черговий випуск щорічного видання студентських наукових робіт «ОСВІТНЯ ІННОВАТИКА / INNOWACJE EDUKACYJNE» (Вип. 3, 2021) Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» Прикарпатського університету:

Освітня інноватика. Українсько-польський збірник студентських наукових праць / за заг. ред. проф. Будник О.Б., літ. ред. проф. Качак Т.Б.; Центр інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem». Випуск 3. Івано-Франківськ: Видавець Кушнір Г. М., 2021.

Innowacje edukacyjne: Ukraińsko-Polski zbiór prac naukowych studentów / red. prof.  Olena Budnyk, red.  lit. prof. Tetiana Kachak; Centrum Innowacyjnych Technologii Edukacyjnych “PNU EcoSystem”. Wyd. 3. Iwano-Frankiwsk, Ukraina: Wyd. Kusznir G.M., 2021.

Українсько-польський збірник наукових праць підготовлено за результатами студентських наукових досліджень актуальних проблем педагогіки, психології, соціальної роботи. Значна увага приділена питанням впровадження педагогічних інновацій в освітній процес закладів різних типів, психологічним аспектам міжособистісної комунікації, використання інформаційно-комунікаційних технологій і медійних ресурсів у дистанційному навчанні, інклюзивній освіті та ін. Окремий розділ присвячено питанням використання цифрових інновацій при вивченні англійської мови у початковій школі.

Книги можна отримати в Центрі «PNU EcoSystem» (ауд. 233 центрального корпусу Прикарпатського університету, вул Шевченка, 57). Для авторів із інших міст збірники будуть вислані Новою поштою.

Дякуємо за співпрацю.