У ЦЕНТРІ ПРОВЕДЕНО ТРЕНІНГИ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНИХ СЛУЖБ У В’ЯЗНИЦЯХ

На базі Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» проведено серію тренінгів з психології у рамках співпраці між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Західним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України.

22-24 жовтня у них взяли участь начальники відділень соціально-психологічної служби та психологи відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції з Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Львівської та Тернопільської областей. Тренерами виступили викладачі факультету психології нашого університету. Заняття мали практичне спрямування щодо організації індивідуальної роботи з ув’язненими, профілактики міжособистісних і міжгрупових конфліктів серед них та передбачали оволодіння сучасними інструментами для взаємодії з людьми.