КОМАНДА ЦЕНТРУ ПІДВИЩУЄ ПРОФЕСІЙНУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ НА ПЛАТФОРМІ COURSERA FOR CAMPUS

В умовах поширення пандемії коронавірусу особливо відчутною стає потреба в отриманні нових знань, професійній комунікації та розвитку. На час пандемії COVID-19 численні освітні платформи стали доступними для дистанційного навчання. Завдяки ректорату науково-педагогічні працівники нашого університету отримали безкоштовний доступ для підвищення кваліфікації на міжнародній платформі Coursera for Campus, де провідні фахівці кращих університетів світу (Мічиган, Каліфорнія, Сан-Дієго, Нью-Йорк, Аризона, Лондон та ін.) діляться досвідом навчання/викладання онлайн. Співробітники Центру ознайомилися з інноваційними практиками глобальної освіти та особистісного самовдосконалення. Серед таких курсів: «Conversation English Skills» (проф. Галина Михайлишин), «Учительський коучинг: сприяння розвитку сталих змін», «Learning How to Learn: Powerful mental tools to help you master tough subjects», «Learning How To Learn for Youth» (проф.Олена Будник), «Teach English Now! Foundational Principles» (доцент Тетяна Близнюк), «Work Smarter, Not Harder: Time Management for Personal & Professional Productivity», «Introduction to Virtual Reality» (проф. Олена Будник, ст. викл. Михайло Котик), «The 3D Printing Revolution», «Speak English Professionaly: In Person, Online & On the Phone» (ст. викл. Михайло Котик) та ін.

Новий досвід допоможе більш ефективно здійснювати дистанційне навчання студентів та організовувати курси з підвищення професійної майстерності педагогічних (науково-педагогічних) працівників на базі Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem».