СПІВРОБІТНИКИ ЦЕНТРУ ПРАЦЮЮТЬ НАД ПОШИРЕННЯМ НОВІТНІХ ПЛАТФОРМ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ШКОЛЯРІВ

Форма організації освітнього процесу засобами дистанційного навчання стала серйозним викликом для педагогічної спільноти. Водночас існує значна кількість цифрових інструментів і ресурсів для освітньої комунікації. Для організації дослідницько орієнтованого навчання з учнями пропонуємо безкоштовну платформу – екосистему Go-Lab (https://www.golabz.eu/). Тут зібрана величезна кількість віртуальних / віддалених лабораторій для проведення експериментів; навчальних дослідницьких середовищ; додатків і цифрових інструментів для створення власного уроку STEAM. Випускниця Прикарпатського національного університету, вчителька з Івано-Франківська Наталія Кісь є активною учасницею низки  воркшопів і тренінгів, які проводяться на базі Центру. Вона ділиться досвідом роботи з наймолодшими учнями на платформі Go-Lab, де також достатньо інформації для професійного вдосконалення вчителя. Після стабілізації ситуації з коронавірусом анонсуємо проведення у Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» тренінгів для вчителів щодо використання платформи Go-Lab у рамках проєкту програми ЄС Еразмус+ КА2 «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№ 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).