ВОРКШОП У РАМКАХ ПРОЄКТУ MOPED

4 березня у Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem» відбувся воркшоп «Цифрові технології в освітній діяльності» у рамках міжнародного проєкту MoPED «Модернізація вищої педагогічної освіти з використанням інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Викладачі та студенти кафедри теорії та методики дошкільної та спеціальної освіти ознайомилися з основними завданнями щодо створення та функціонування в університеті освітньої екосистеми MoPED, зокрема поширення кращих європейських практик у навчанні студентів педагогічних спеціальностей, можливостями щодо вдосконалення професійної підготовки вчителів для Нової української школи з використанням інноваційних цифрових інструментів, а також освітніми навчальними модулями з підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Про це розповіла директорка Центру ІОТ, докторка педагогічних наук, професорка Олена Будник. Інтерактивна частина зустрічі передбачала дискусійні фрагменти щодо використання цифрових освітніх ресурсів у педагогічній діяльності, їхніх перевагах і недоліках. На завершення воркшопу кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Близнюк представила учасникам учасники деякі онлайн інструменти для формувального оцінювання результатів навчання з допомогою мобільних пристроїв. Учасники заходу взяли участь в обговоренні питань щодо спільної роботи з упровадження педагогічних інновацій в освітній процес університету, проведення масових заходів на базі Центру.