У ЦЕНТРІ ВІДБУВСЯ ЕКО-ТРЕНІНГ “ЗА(CHECK-ІN)СЯ У КАРПАТАХ”

8 жовтня у нашому Центрі відбувся еко-тренінг “За(check-іn)ся у Карпатах” у рамках молодіжного табору «Екокампус Чорногора», в якому взяли участь студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Варшавського університету та Краківської Гірничо-металургійної академії (проект за сприяння Міністерства молоді і спорту України та Україно-Польської Ради обміну молоддю). Організатор заходу – кафедра біології та екології (завідувач доцент Мирослава Миленька). Студенти представляли власні екологічні і краєзнавчі мініпроекти почуваючись творчо та по-європейськи вільно у освітньому просторі «PNU-EcoSystem». Було б чудово реалізувати ідеї проекту MoPED у руслі інших проектів щодо освітньо-культурного розвитку гірського регіону.