ФАХІВЦІ ЦЕНТРУ ПРОВЕЛИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ «STEM – ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО»

19-20 травня команда Центру «PNU Ecosystem» – доктор педагогічних наук, професор Олена Будник, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Близнюк і кандидат технічних наук Михайло Котик – провели профорієнтаційні заняття для учнів закладів професійно-технічної освіти у рамках проєкту “STEM освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах” 2SOFT/1.1/23, що співфінансується в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020.

У ході занять «Молодіжний банк ініціатив», «Вежа зі спагетті: принципи каркасного будівництва та розподілення ваги» акцентовано на важливості командної взаємодії та відповідальності у проєктній діяльності, розвитку навичок конструювання і креативності у спільній діяльності зі створення прототипу майбутньої конструкції, а також особливостях розроблення проєктів за завданням у середовищах проектування Fusion 360 та Arduino. Викладачами виокремлено пріоритети STEM-професій і представлено можливості для здобуття відповідних фахових компетенцій у цій сфері у Прикарпатському університеті.