СПІВПРАЦЯ З ДИРЕКТОРАМИ ШКІЛ І ПРАЦІВНИКАМИ ВІДДІЛІВ ОСВІТИ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ

27 листопада директорка Центру професорка Олена Будник виступила з доповіддю «Використання цифрових технологій в освітній діяльності» для директорів шкіл, працівників відділів освіти області у рамках триденних навчань, що відбуваються у Прикарпатському університеті. Близько 600 учасників брали участь у цьому заході в режимі онлайн з допомогою технології Cisco WebEx Meetings, яку наш університет отримав завдяки Проектно-освітньому центру АГЕНТИ ЗМІН, що фінансується за кошти секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу. У доповіді було висвітлено основні тенденції розвитку сучасної управлінської діяльності в контексті цифровізації освіти, представлено деякі безкоштовні платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів, презентовано освітні програми з підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі Центру інноваційних освітніх технологій “PNU EcoSystem”.