У ЦЕНТРІ ІННОВАЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ “PNU ECOSYSTEM” НАВЧАЮТЬСЯ МАЙБУТНІ УЧИТЕЛІ ГЕОГРАФІЇ

19 лютого у Центрі інноваційних освітніх технологій “PNU Ecosystem” відбулось практичне заняття для студентів-географів щодо використання інноваційних освітніх інструментів у професійній педагогічній діяльності. У заході взяли участь студенти 3 курсу спеціальності «Середня освіта Географія», які готуються стати майбутніми учителями, а також  викладачі кафедри географії та природознавства доц. Закутинська І.І. та ст. викл. Лотоцька М.П. Студенти мали можливіть застосовувати Smart дошку під час своїх доповідей, а також використовували цифрові ресурси, зокрема  навчальні відеофрагменти, які були дотичні до теми обговорення. Залучення студентів-географів до навчання із застосуванням інформаційних технологій засвідчило підвищення якості засвоєння ними навчального матеріалу, настрою і бажання надалі із задоволенням вивчати предмет та виконувати подібні завдання. Інформатизація позитивно вплинула на навчальний процес. Також студенти отримали практичні поради й рекомендації від своїх викладачів щодо практичної роботи у Новій українській школі.