У ЦЕНТРІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ДЛЯ ПЕДАГОГІВ З РОЗВИТКУ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ

29 січня у нашому Центрі проведено семінар «Критичне мислення: міфи та реальність», у якому взяли участь педагогічні працівники Ліцею №23 імені Романа Гурика м. Івано-Франківська. Організатор заходу – доктор філософських наук, професор кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського університету Віталій Надурак. Предметом активного обговорення були такі питання: що таке критичне мислення, які пастки для правильного мислення приховані в нашій свідомості, чому ми мислимо некритично і чи можна цьому навчитись. Йшлося також про актуальність окресленої проблеми у руслі впровадження реформи НУШ та потребу розвивати критичне мислення у дітей і молоді. Учасники заходу погодились з необхідністю продовження подібних семінарів, адже освоєння навичок критичного мислення, є однією з необхідних умов успішної діяльності сучасних освітян.