“РЕАЛЬНІСТЬ ЧИ ВІРТУАЛЬНІСТЬ” – ВІДБУЛОСЯ ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ

27 червня на базі Центру інноваційних освітніх технологій PNU EcoSystem відбулося останнє (третє) тренінгове заняття для науково-педагогічних працівників із циклу Університет майбутнього: секрети успішного управління в освіті. У тренінгу на тему Інноваційні тренди в освіті: віртуальна і доповнена реальність, яке відбулося в інтерактивному форматі, взяло участь 40 викладачів.

Спікери: професорка Олена Будник, директорка Центру інноваційних освітніх технологій PNU EcoSystem і старший викладач Михайло Котик, фахівець цього Центру, розповіли про останні тенденції в розвитку інноваційної педагогіки, технологіях, які використовуються у вітчизняній та зарубіжній освіті. Практичний кейс передбачав ознайомлення з конкретними додатками та інструментами віртуальної та доповненої реальності для використання в професійній практиці. Учасники мали змогу протестувати ці інструменти на власному досвіді під час тренінгу, відкрити для себе нові цікаві програми, а також міркували над перевагами й недоліками віртуальної та доповненої реальності в освітньому процесі ЗВО, обирали інтерактивний контент і програмне забезпечення для викладання різних навчальних дисциплін та ін.