ДИРЕКТОРКА ЦЕНТРУ ОЛЕНА БУДНИК ПЕРЕБУВАЛА У СТАТУСІ ЗАПРОШЕНОГО ПРОФЕСОРА В ПОМОРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ В СЛУПСЬКУ

У рамках підписаної угоди про співпрацю з Поморським університетом у Слупську директорка Центру інноваційних освітніх технологій “PNU EcoSystem”, професорка кафедри початкової освіти Олена Будник перебувала у Польщі у статусі запрошеного професора в Інституті Педагогіки. За цей час в очному форматі було прочитано для студентів спеціальності Початкова та дошкільна педагогіка навчальні дисципліни Педагогічні інновації в дошкільній освіті та Методика навчання інформатики та використання інформаційно-комунікаційних технологій. Предметом активних дискусій були питання упровадження педагогічних інновацій у практику роботи закладів освіти в Україні та Польщі, безпечної поведінки в Інтернеті, використання цифрових інструментів для навчання, основ робототехніки і програмування, а також можливостей штучного інтелекту (зокрема чату GPT) у роботі вчителя.

Польські студенти отримали запрошення до друку своїх статей у збірнику українсько-польських наукових праць Освітня інноватика (Івано-Франківськ, № 8, 2024). З дирекцією Інституту Педагогіки обговорено перспективи подальшої наукової та освітньої співпраці, зокрема у напрямі академічної мобільності викладачів і студентів. Польські викладачі також візьмуть участь у підготовці наукових статей до наших педагогічних журналів (категорії Б) – Освітні обрії та Journal of Vasyl Stefanyk Precarpathian National University.