СПІВПРАЦЯ ЦЕНТРУ ІОТ З ВІДДІЛОМ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ ОТГ

15 січня підписано угоду про співпрацю відділу освіти, молоді, спорту, культури та у справах дітей Білоберізької ОТГ Верховинського району Івано-Франківської області (начальник відділу Дмитроняк Г. М.) і Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (директор Центру проф. Будник О.Б.) з розроблення теми науково-дослідної роботи «Професійна підготовка вчителя: соціально-педагогічний контекст» (0117U003281), підвищення кваліфікації педагогічних працівників, впровадження та поширення освітніх інновацій.
Під час зустрічі обговорено перспективи подальшої спільної діяльності щодо впровадження інноваційних технологій у закладах дошкільної, загальної середньої освіти, підвищення професійної компетентності у сфері цифровізації освіти, популяризації STEAM-освіти в реґіоні, інтеґрування кращих зарубіжних освітніх практик і надбань національної культури та мистецтва Українських Карпат в освітньому процесі ЗЗСО Білоберізької ОТГ, створення інноваційних платформ для проведення круглих столів, семінарій, конференцій, лекцій, у т.ч. онлайн з використанням відеоконференцзв’язку сервера Cisco WebEx.