Запрошуємо на черговий тренінг для викладачів університету

Тренінг “Віртуальні обміни: можливості та виклики для студентів і викладачів” відбудеться 17 вересня 2024р. о 14 год у Центрі “PNU EcoSystem”

Спікери-фахівці Центру:
Вікторія Гнєзділова – кандидатка біологічних наук, доцентка (факультет природничих наук) та Катерина Фомін – кандидатка педагогічних наук, доцентка (факультет іноземних мов) поділяться своїм досвідом, отриманим під час стажування у літній школі – AMU Summer School “Internationalization and Internationalization at Home through Virtual Exchange: Creating a Motivating Environment for Collaborative Online International Learning (COIL)”, організованою Університетом ім. Адама Міцкевича у Познані (Польща).

Захід відбудеться в рамках проєкту “Університет майбутнього: секрети успішного  управління в освіті” і допоможе розширити знання та навички  науково-педагогічних працівників у сфері управління освітою та педагогічних інновацій. Для участі у курсі просимо зареєструватися за посиланням:
Організатори: Центр інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem”, педагогічний факультет, факультет управління.