КОМАНДА ЦЕНТРУ “PNU ECOSYSTEM” ВЗЯЛА УЧАСТЬ У CПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ТРЕНІНГУ З УПРАВЛІННЯ В ОСВІТІ

11 червня на базі Центру “PNU EcoSystem” відбувся перший етап спеціалізованого тренінгового курсу Університет майбутнього: секрети успішного управління в освіті. Захід, у якому взяло участь близько 50 викладачів, спрямований на підвищення кваліфікації та професійної майстерності у сфері управління та забезпечення високої якості освітньої діяльності.

Основний спікер – доцент Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Олена Гузар – представила моделі успішного управління у сфері бізнесу, основні принципи підприємництва в освітній діяльності, активізувала командну взаємодію для генерування ідей, створення і презентації власних проєктів. Тренінг організований керівництвом Педагогічного факультету (професор Оксана Кондур) та факультету управління (доцент Пятничук Ірина). Команда Центру “PNU EcoSystem”професори Олена Будник, Галина Михайлишин, Інна Червінська і Тетяна Качак, доцент Катерина Фомін – представили орієнтовну модель у бізнес-освіті, взяли участь в обговоренні запропонованих проєктів.