“МІСТО-БІЗНЕС-УНІВЕРСИТЕТ”: ПНУ ДЕМОНСТРУЄ ДОСЯГНЕННЯ І ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

4 червня команда Прикарпатського національного університету на чолі з ректором Ігорем Цепендою взяла участь у заході Місто-Бізнес-Університет, який організувала Бізнес Асоціація Івано-Франківська. До участі у заході долучилась і директорка Центру “PNU EcoSystem” Олена Будник. На заході йшлося про роль університетів у бізнес процесах, оскільки саме вони готують майбутніх фахівців і лідерів, які здатні втілювати інноваційні ідеї та підходи в реальному секторі економіки; тому важливо налагодити партнерство між бізнесом і освітніми закладами, створити міцну платформу для обміну знаннями, ідеями та ресурсами.

У результаті зустрічі кожен наш університет представив свій проєкт Розвиток екосистеми інновацій в місті для спільної реалізації з БАІФ. Мета цього проєкту – створення динамічної та інтегрованої екосистеми інновацій, яка обєднує університет, бізнес, урядові та неурядові організації для сприяння розвитку інноваційної діяльності, підприємництва та комерціалізації наукових розробок у реґіоні На думку організаторів, це може бути початком створення ефективних механізмів співпраці, які сприятимуть розвитку підприємницького середовища, підтримці стартапів та впровадженню інноваційних технологій у різних галузях. Сподіваємося, команда Центру активно долучиться до цієї ідеї.