ОПУБЛІКОВАНО 7-Й ВИПУСК НАУКОВОГО ЗБІРНИКА «ОСВІТНЯ ІННОВАТИКА»

На базі Центру “PNU EcoSystem” продовжується активне залучення студентів до наукової роботи, результатом якої є публікація наукових статей. Нещодавно опубліковано черговий щорічний випуск українсько-польського збірника студентських наукових праць “Освітня інноватика”.

Цьогоріч до написання статей, окрім магістрантів нашого університету, долучилися студенти Інституту Педагогіки Поморського університету в Слупську та Сілезького університету в Катовіце (Польща). У книзі пропонуємо наукові статті з актуальних проблем педагогіки, психології, соціальної роботи. Значна увага приділена питанням впровадження педагогічних інновацій у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, вивченню кращого міжнародного досвіду виховання, використання інформаційно-комунікаційних технологій у дистанційному навчанні, інклюзивній і спеціальній освіті та ін.

Електронна версія книги – на сайті Центру: https://ciot.pnu.edu.ua/scientific-work-of-students/